9 miesiąc

9 miesiąc Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Dokument
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
14 godz. 40 min.
9 miesiąc Serial odc. 20
Odcinek 20

odc. 20

Kaja jest podenerwowana odkąd Maks zjawił się u niej i oznajmił, że rzucił dla niej żonę. Chcąc się pozbyć rywala, Maks sugeruje Kai, że to Borys jest grasującym w okolicy złodziejem. Tymczasem Borys próbuje nakłonić Kaję, żeby pogoniła Maksa, któremu nie można ufać. Borys (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 19
Odcinek 19

odc. 19

Ciąg dalszy historii Daniela i Asi. Kiedy poprawa Daniela okazała się nietrwała i Asia znów wyprowadziła się z domu. Paweł jak zwykle służy jej wszelkim wsparciem, ale po pewnym czasie staje się to dla Asi męczące. Kiedy towarzysząc jej podczas wizyty u lekarza, Paweł zachowuje się (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 18
Odcinek 18

odc. 18

Ciąg dalszy losów Elizy i Sebastiana. Eliza trafia do szpitala po tym jak za namową podkochującego się w niej kolegi z pracy sprawdziła stan finansów firmy jej męża. Czy stres zaszkodzi mającemu przyjść na świat dziecku? Czy cały ciężar utrzymania rodziny spocznie na Elizie? W tym (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 17
Odcinek 17

odc. 17

Michał odnajduje żonę u jednej z przyjaciółek. Po długiej rozmowie udaje mu się przekonać Beatę, by wróciła do domu. Wie jednak, że ich małżeński kryzys nie został zażegnany, dlatego szuka pomocy u Ali, która sugeruje, że może powinni pomyśleć o adopcji. Michał zachwycony, (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 16
Odcinek 16

odc. 16

Kuba jest zły, że Ilona nie zawiadomiła go jest w ciąży, ale godzą się i chłopak namawia ją, by poznała jego ojca. Jednak nie idzie zgodnie z jego planem. W tym odcinku poznajemy także Michała i Beatę, którzy od dłuższego czasu starają się o dziecko. Gdy naturalne metody (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 15
Odcinek 15

odc. 15

Ciąg dalszy losów Konrada, Agaty, Olgi i Janka. Przyjazd Olgi do Polski zaskoczył Konrada i Agatę. Mężczyzna zaproponował wykończonej dziewczynie - termin porodu bliski, wcześniejszy niż u Agaty - by zatrzymała się u niego. Agata protestuje: Jak niby mają żyć? We trójkę? Konrad (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 14
Odcinek 14

odc. 14

Ciąg dalszy historii Ewy i Piotra. Po odejściu męża Ewa przepłakała całą noc. Sytuacji nie poprawia postawa córki, która wini matkę za rozpad rodziny i na znak protestu nie odzywa się do Ewy. Kiedy Piotr przychodzi zabrać swoje rzeczy, Ewa pyta go czy ma kochankę, ale Piotr zaprzecza. (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Ciąg dalszy historii Alicji i Grzegorza. Były chłopak Alicji, Mariusz, który przekonał się, że jego podejrzenia co do Grzegorza miały uzasadnienie, śledzi niedoszłego pana młodego po wyjściu ze szpitala. W ten sposób trafia na Dominikę, mamę trojaczków, domniemaną żonę Grzegorza. (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Ciąg dalszy losów Kasi i Maćka. Po tym jak Rafał, kochanek Maćka, przyjmuje poród Kasi w domu, kobieta i dziecko trafiają do szpitala. Gdy zjawia się Maciek, Kasia nie pozwala mu zobaczyć córki. Tymczasem lekarze stwierdzają u małej Hani żółtaczkę - co jest o tyle niepokojące, że (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

W pierwszym odcinku nowej serii zobaczymy finał historii Marzeny i Gracjana z poprzedniego sezonu. Po wiadomości o śmierci ojca Gracjan natychmiast jedzie do szpitala. Podczas rozmowy z matką wyrzuca sobie, że nie zobaczył się z ojcem przed śmiercią. Danuta ubolewa, że mąż opuścił ją (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

W tym odcinku poznajemy Marzenę i Gracjana, którzy wkrótce zamierzają się rozwieść, choć za miesiąc ma przyjść na świat ich dziecko. Na wieść o tym rodzice Gracjana próbują wyperswadować małżonkom pomysł rozwodu. Kiedy spotykają Marzenę w towarzystwie Adriana, z którym (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

W tym odcinku poznajemy Julię, niegdyś wesołą i beztroską studentkę, której życie drastycznie się zmieniło, gdy pewnej nocy, wracając z klubu, została napadnięta i zgwałcona. Jakiś czas później okazało się, że jest w ciąży, a ojcem dziecka jest nieznany mężczyzna, który (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Minął tydzień odkąd Małgosia i Kuba ujawnili prawdę o swoim związku. Dla Małgosi oznaczało to nie tylko utratę przyjaciółki, która uważa, że uwodząc jej syna, zniszczyła mu życie, ale poważny kryzys w relacji z własnym synem – Janek z obrzydzeniem przyjął związek matki ze (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Emil, który długo się nie poddawał i nie dopuszczał myśli o najgorszym, teraz jest załamany. Natalia próbuje przygotować go na swoją śmierć. Emil nie chce jej słuchać, ale również lekarz przekazuje mu bardzo złe prognozy. Jest tak źle, że Emil i reszta rodziny obawiają się, czy (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W tym odcinku poznajemy Natalię i Emila. Natalia ma za sobą wygraną walkę z nowotworem, ale prawie straciła nadzieję na macierzyństwo. Jednak zdarzył się cud i zaszła w ciążę. Po krótkim okresie szczęścia niestety okazało się, że nastąpił nawrót choroby. Usunięcie zmiany (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

W tym odcinku poznajemy Anię i Szymka, którzy za miesiąc mają zostać rodzicami. Zanim jednak ich córeczka przyjdzie na świat, czeka ich jeszcze jedno ważne wydarzenie: ślub. Tymczasem kilkanaście dni przed planowaną uroczystością, podczas ostatecznych przymiarek sukni ślubnej, Ania (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

W tym odcinku poznajemy Dagmarę i Przemka, którzy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, gdy Dagmarze zepsuł się samochód na drodze i Przemek, z zawodu mechanik, zatrzymał się, by jej pomóc. Dagmara, która jest w ciąży, do tej pory nie poznała Przemka ze swoimi rodzicami. Kiedy (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

W tym odcinku poznajemy Majkę i Marcela. Majka miała 19 lat, gdy po kolejnej gwałtownej kłótni z ojcem uciekła z domu, zrywając definitywnie kontakt z rodzicami. Niedługo później poznała Marcela, czarującego muzyka. Wielka miłość szybko przynosi owoce: Majka jest w ciąży. Mimo że (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Kiedy po latach starań o dziecko Monika zaszła w ciążę, a mąż nie uznał swojego ojcostwa i oskarżył Monikę o zdradę, na dodatek rozpoczął romans z koleżanką z pracy Gabrysią i zażądał rozwodu, Monika pogrąża się w rozpaczy. Jej jedynym oparciem jest przyjaciel – Seweryn, (...)

Długość odcinka: 44 min.

9 miesiąc Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

W pierwszym odcinku poznajemy historię Moniki i Andrzeja. Po latach starań o dziecko Monika dowiaduje się, że zaszła w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i nie może się doczekać, kiedy powie o tym mężowi. Niestety nawet nie podejrzewa, jak bardzo zaskakująca okaże się jego reakcja.

Długość odcinka: 44 min.