7 życzeń

7 życzeń Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Moda i uroda
Rok produkcji:
2012
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
2 godz. 56 min.
7 życzeń Program odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Finałowy odcinek programu, najlepsze fragmenty, najciekawsze zdarzenia.

Długość odcinka: 22 min.

7 życzeń Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Bohaterką ostatniego odcinka jest Ludmiła Janicka z Ostródy, ma 41 lat i chce odmłodzić swoją twarz, chce wyglądać 10 lat młodziej. Jak bohaterka wygląda po intensywnych zabiegach rewitalizujących?

Długość odcinka: 22 min.

7 życzeń Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Bohaterką jest Elżbieta Dziemidowicz z Mazur, ma 57 lat i chciałaby w sobie coś zmienić. Specjaliści zalecili wzmocnienie mięśni oraz spalenie tkanki tłuszczowej, chcą zwiększyć napięcie skóry. Jak uda się metamorfoza, która ma być przełomem w jej życiu?

Długość odcinka: 22 min.

7 życzeń Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Bohaterką jest Danuta Melon ze Szczecina, ma 60 lat. Do udziału w programie namówiły Danutę córki. Ekipa specjalistów chce zniwelować zmarszczki i rozjaśnić twarz oraz zwiększyć tkankę tłuszczową, ponieważ bohaterka ma niedowagę.

Długość odcinka: 22 min.

7 życzeń Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Bohaterką odcinka jest 33 - letnia Emanuela Tomalkiewicz z Włocławka. Chce ona zlikwidować zmarszczki na czole, przebarwienia na twarzy i ujędrnić ciało.

Długość odcinka: 22 min.

7 życzeń Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Bohaterką jest Katarzyna Kowalska z Ciechanowa. Ma 47 lat i twierdzi, że przykrość sprawia jej upływający czas. Chciałaby się pozbyć zmarszczek, poprawić napięcie skóry. Jak specjaliści poradzą sobie z tym wyzwaniem?

Długość odcinka: 22 min.

7 życzeń Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Bohaterką odcinka jest 40-letnia Aldona ze Szczecina, której ciężko się pogodzić z pierwszymi widocznymi oznakami starzenia. Specjaliści na dobry początek polecają zrzucenie kilku kilogramów - pomogą w tym dieta i codzienne ćwiczenia fizyczne.

Długość odcinka: 22 min.

7 życzeń Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Siedmiu ekspertów pod wodzą Kaliny Ben Siry w 7 dni pomoże siedmiu bohaterkom przemienić się w atrakcyjne, przebojowe kobiety. Bohaterką tego odcinka jest Ela Szadkowska, lat 45, która chce schudnąć, zadbać tylko o siebie, zrobić rewolucję w swoim wyglądzie.

Długość odcinka: 22 min.