2XL

2XL Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Obyczajowy
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
9 godz. 32 min.
2XL Serial odc. 13
Odcinek 13

odc. 13

Laura próbuje ratować pacjentkę, która przez tabletki odchudzające doprowadziła swój organizm do wycieńczenia. Zabawska ma też kłopot z Karolem. Z kolei Bożena umawia się na randkę z Adamem.

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 12
Odcinek 12

odc. 12

Laura nie może pogodzić się z tym, że Filip pracuje jako facet do wynajęcia. Wszystko wskazuje na to, że na ślub pójdzie bez partnera. Jurek i Bożena radzą, aby nie rezygnowała z poszukiwań.

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 11
Odcinek 11

odc. 11

Do Roberta przyjeżdża siostra. Agata wreszcie nie musi zajmować się kolegą. Nowa znajomość Bożeny rozwija się. Okazuje się, że jej gafy zaintrygowały Adama, który prosi ją o numer telefonu.

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 10
Odcinek 10

odc. 10

Ola namawia Karola, by nie rezygnował ze związku z Laurą. Po rozmowie ze szwagierką Zabawski jest częstym gościem w domu żony. Bożena zalicza koleją wpadkę podczas spotkania z Adamem.

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Laura zostaje zaproszona na ślub siostry Karola. Nie wyobraża sobie jednak spotkania ze swoim mężem. Bożena zakochuje się w mężczyźnie, którego poznała w parku. Dec przeżywa kryzys w pracy.

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Do Agaty przyjeżdża matka (Małgorzata Zajączkowska). Twierdzi, że chce kupić odpowiedni strój na pogrzeb ojca swojej córki, który nie czuje się najlepiej. Namawia Agatę na wyjazd do Kwidzyna i próbę pojednania z krewnym. Kobieta jednak odmawia. Wciąż ma do niego żal za wyrządzone (...)

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Laura trafia na dywanik do szefa. Dariuszowi daleko do wyrozumiałości. Zabawska musi zatem walczyć o swoją pozycję w firmie. Podobnie w małżeństwie. Robi, co może, aby polepszyć swoje relacje z mężem. Cieszy się, że między nią a Karolem dzieje się coraz lepiej, do chwili gdy… (...)

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

Bożena i Laura próbują przekonać Agatę, że poddanie się głodówce jest kiepskim pomysłem. Mimo ich próśb Dec wyjeżdża. Zaciekawionemu Robertowi nie mówi, jaki jest cel jej podróży. W końcu Wielgosz poznaje prawdę i jest rozczarowany, zwłaszcza, że pod nieobecność koleżanki (...)

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Agata, aby nie iść na obiecanego drinka, unika Roberta. W końcu ustępuje. W barze spotyka ją niemiła sytuacja. Obecni tam mężczyźni bez ogródek komentują jej tuszę. Rozwścieczony Robert pięściami wybija im z głów chamskie zachowanie. Na miejsce bójki przyjeżdża policja a (...)

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Zabawscy starają się odbudować swój związek. Laura pomaga Oli zapanować nad Albertem. Następnie, zazdrosna o Karola, psuje niespodziankę, jaką ten szykował dla niej z okazji rocznicy ślubu. Tymczasem w LAM-ie Alek, jeden z pracowników, knuje intrygę przeciwko Agacie. Istnieje (...)

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Laura ucieka do domu ojca, gdzie złamane serce leczy słodyczami. Po pewnym czasie, ku zadowoleniu Oli, postanawia dać niewiernemu małżonkowi drugą szansę. Oboje obiecują sobie, że zaczną wszystko od nowa. Laura okazuje Karolowi swoje przywiązanie, gotując coraz wymyślniejsze potrawy. W (...)

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Ola próbuje przemówić Laurze i Karolowi do rozsądku, gdyż nie wyobraża sobie, że w rodzinie miałoby dojść do rozwodu. Laura decyduje się pogodzić z mężem. Zamierza zrobić mu niespodziankę. Przyłapuje go w hotelu w niedwuznacznej sytuacji z sekretarką.

Długość odcinka: 44 min.

2XL Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Agata Dec jest laborantką. Pracuje w laboratorium analiz medycznych „LAM”. Pisze do wiodących czasopism naukowych. Na zewnątrz pewna siebie, w gruncie rzeczy skrywa wiele kompleksów. Jedną z największych jej bolączek jest jej otyłość. Dyrektor Piotr Jarema przyjmuje do laboratorium (...)

Długość odcinka: 44 min.