22.11.63

22.11.63 Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Kryminał
Rok produkcji:
2016
Kraj produkcji:
USA
Długość:
7 godz. 10 min.

Niestety w zasobach VOD nie znajduje się serial 22.11.63

Powiadomimy Ciebie, kiedy serial pojawi się na VOD.

Czy chcesz, żeby ten serial pojawił się na VOD?

Przekażemy Twoją opinię wydawcom.

22.11.63 Serial odc. 9
Odcinek 9

odc. 9

Przeszłość wyciąga całą broń jaką posiada w swoim arsenale, by powstrzymać Jake’a przed dotarciem na czas do Dealey Plaza i uratowaniem Kennedy’ego. Jeśli mu się nie powiedzie, oznacza to śmierć dla niego i osób z jego najbliższego otoczenia. O ile mu się uda – może stworzyć (...)

Długość odcinka: 58 min.

22.11.63 Serial odc. 8
Odcinek 8

odc. 8

Koniec jest bliski, a Jake nie jest gotowy do wypełnienia swojego zadania. Sadie zmaga się z poskładaniem kawałków w jedną całość, ale nikt nie zna misji tak dobrze jak Jake. Kennedy i zamachowiec znajdują się na ścieżce kolizyjnej – ale czy Jake’owi udało się na tyle zmienić (...)

Długość odcinka: 49 min.

22.11.63 Serial odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Jest październik 1962 roku. Nadciągająca burza zagrożeń w Dallas wciąż narasta. Jake podejmuje drastyczne działania, by ustalić pełen wymiar niebezpieczeństw czyhających na Kennedy’ego. W tym wszystkim, musi poradzić sobie ze niespodziewaną śmiercią oraz gorzką zdradą jednej z (...)

Długość odcinka: 47 min.

22.11.63 Serial odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W miarę jak Jake zmaga się z prowadzeniem podwójnego życia, wszystko wokoło zaczyna się sypać. Gdy życie Sadie zostaje zagrożone, Jake musi dokonać straszliwego wyboru, przez co Bill zostaje pozostawiony samemu sobie. Lee Harvey Oswald podejmuje kroki, które doprowadzą go do spotkania z (...)

Długość odcinka: 43 min.

22.11.63 Serial odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Partnerstwo Jake’a i Billa zaczyna zmagać się z trudnościami po tym, jak odkrywają kolejne tajemnice związane z nieprzewidywalnym Lee Harveyem Oswaldem. Spisek związany z zamachowcem sięga coraz głębiej. Tymczasem romans Jake’a i Sadie kwitnie. Czy jednak wiążąc się z niewinnym (...)

Długość odcinka: 52 min.

22.11.63 Serial odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Jake znajduje nieoczekiwanego sojusznika w postaci miejscowego włóczęgi Billa Turcota. Dostaje pracę jako nauczyciel w małym miasteczku w pobliżu Dallas i zaczyna się interesować szkolną bibliotekarką Sadie Dunhill. Jake prowadzi podwójne życie – nocą szpiegując Lee Harveya Oswalda. (...)

Długość odcinka: 46 min.

22.11.63 Serial odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

Przytłoczony ogromną skalą swojego zadania, Jake postanawia, że jedną rzeczą, którą może zrobić, by coś zmienić na lepsze, jest uratowanie rodziny jego przyjaciela, Harry’ego Dunninga. Bliscy Harry’ego zostali zamordowani przez pozbawionego kontroli ojca chłopaka, Franka. Czy (...)

Długość odcinka: 52 min.

22.11.63 Serial odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Jake Epping czuje się wypalony i zagubiony. Jego była żona ułożyła sobie życie, jego uczniowie są zawsze rozkojarzeni, a powieść, którą planował napisać okazuje się fiaskiem. Wtedy właśnie jeden z jego najbliższych przyjaciół, Al Templeton, pokazuje mu króliczą norę, sekretny (...)

Długość odcinka: 41 min.

22.11.63 Serial odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

Jake Epping czuje się wypalony i zagubiony. Jego była żona ułożyła sobie życie, jego uczniowie są zawsze rozkojarzeni, a powieść, którą planował napisać okazuje się fiaskiem. Wtedy właśnie jeden z jego najbliższych przyjaciół, Al Templeton, pokazuje mu króliczą norę, sekretny (...)

Długość odcinka: 42 min.