1000 pierwszych dni

1000 pierwszych dni Program
Kategoria:
Program
Gatunek:
Moda i uroda
Rok produkcji:
2013
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
1 godz. 45 min.
1000 pierwszych dni Program odc. 7
Odcinek 7

odc. 7

Karmienie piersią to niezwykłe przeżycie, nie tylko dla malucha, ale i dla mamy. Ile czasu można karmić piersią i dlaczego jest to tak istotne dla rozwoju dziecka?

Długość odcinka: 15 min.

1000 pierwszych dni Program odc. 6
Odcinek 6

odc. 6

W szóstym odcinku opowiemy o tym, że dzieci lubią naśladować dorosłych i chętnie sięgają po rzeczy, a bywa, że i po potrawy, które nie są dla nich...

Długość odcinka: 15 min.

1000 pierwszych dni Program odc. 5
Odcinek 5

odc. 5

Jak przygotować zdrowe i smaczne słodycze dla dziecka? Polecamy babeczki z jabłkami dla maluchów powyżej pierwszego roku życia.Przepis: 2 szklanki mąki pszennej, 0,5 szklanki brązowego cukru, 230 ml mleka, 1 jajko, 1 łyżka proszku do pieczenia, szczypta soli, 0,5 szklanki roztopionego (...)

Długość odcinka: 15 min.

1000 pierwszych dni Program odc. 4
Odcinek 4

odc. 4

Wspólne przygotowywanie posiłków to bardzo ważna sprawa. Dlaczego? Dzieci powinny wiedzieć, że jedzenie to coś przyjemnego, a nie przykra konieczność. W tygodniu trudno znaleźć na to czas, ale w weekendy warto wygospodarować czas na rodzinne gotowanie.

Długość odcinka: 15 min.

1000 pierwszych dni Program odc. 3
Odcinek 3

odc. 3

– Powinniśmy zacząć wprowadzać warzywa i owoce już od piątego miesiąca życia dziecka – radzi prof. Piotr Socha. Specjalista z Centrum Zdrowia Dziecka podkreśla, aby pamiętać, że do szóstego miesiąca życia nic nie zastąpi karmienia naturalnego. W programie podpowiadamy, jak (...)

Długość odcinka: 15 min.

1000 pierwszych dni Program odc. 2
Odcinek 2

odc. 2

Niezależnie od koloru skóry czy religii mieszkanki całego świata uważają, że karmienie piersią jest korzystne dla dziecka. Matki Eskimoski są w tej dziedzinie rekordzistkami. Zdarza się, że dają pierś nawet 11-latkom! Najszybciej rezygnują z niego Francuzki. Zobacz, jak się (...)

Długość odcinka: 15 min.

1000 pierwszych dni Program odc. 1
Odcinek 1

odc. 1

W pierwszym odcinku przyglądamy się jadłospisowi przyszłych mam. Jest on bardzo ważny, bo odżywianie malucha zaczyna się już przed jego poczęciem. Planując ciążę, warto o tym pamiętać i włączyć do swojego jadłospisu wszelkie niezbędne składniki. Ciąża to kolejny etap, w (...)

Długość odcinka: 15 min.