07 zgłoś się

07 zgłoś się Serial
Kategoria:
Serial
Gatunek:
Kryminał
Kategoria wiekowa:
od lat 12
Rok produkcji:
1976
Kraj produkcji:
Polska
Długość:
23 godz. 58 min.
07 zgłoś się Serial Przerwany urlop
Odcinek 21

Przerwany urlop

Międzynarodowy morderca Kurt Ronson dostaje zlecenie zabójstwa w Polsce. Ma zabić niejakiego Henryka Moderskiego, który szantażuje byłych pracodawców. W podobnym celu do Polski trafia Zofia Gambetti. Gdy spotyka Ronsona, działają razem. Porucznik Borewicz ma przed sobą trudne zadanie...

Długość odcinka: 1 godz. 43 min.

07 zgłoś się Serial Złocisty
Odcinek 20

Złocisty

Ginie „Coca-Cola”, znany milicji bazarowy opryszek. Milicja przypuszcza, że ta sprawa ma związek z gangiem „Złocistego”, podejrzewanego o handel walutą i samochodami, fałszywym złotem i nielegalną produkcją czekolady. Po dramatycznym śledztwie milicja ustala, że... „Złocisty” (...)

Długość odcinka: 1 godz. 30 min.

07 zgłoś się Serial Zamknąć za sobą drzwi
Odcinek 19

Zamknąć za sobą drzwi

Emerytowany policjant z Nowego Jorku, z pochodzenia Polak, w podróży do Polski natyka się na dwóch znanych mu amerykańskich gangsterów. Przestępcy również go poznają i usiłują go zabić. Borewicz pozwala policjantowi śledzić gangsterów. Okazuje się, że na Mazurach czeka na nich (...)

Długość odcinka: 1 godz. 23 min.

07 zgłoś się Serial Bilet do Frankfurtu
Odcinek 18

Bilet do Frankfurtu

Zaginął dyrektor przedsiębiorstwa handlu zagranicznego. Jego żona podejrzewa, że mieli w tym udział nieuczciwi współpracownicy. Gdy milicja znajduje w lesie samochód dyrektora z dziurą od kuli i śladami krwi, jeden ze współpracowników zostaje aresztowany. Okazuje się jednak, że (...)

Długość odcinka: 1 godz. 7 min.

07 zgłoś się Serial Morderca działa nocą
Odcinek 17

Morderca działa nocą

Dochodzi do serii morderstw na warszawskim osiedlu. Giną młode kobiety, które wracają wieczorem do domu. Borewicz i jego zespół trafiają do zakładu odzieżowego. Podejrzewają o morderstwa jego dyrektora. Nieoczekiwanie milicjantka, która ma go prześwietlić, traci dla niego głowę. Co (...)

Długość odcinka: 1 godz. 13 min.

07 zgłoś się Serial Ślad rękawiczki
Odcinek 16

Ślad rękawiczki

Dwaj podejrzani osobnicy, Wasyluk i Dyciak, aresztowani za bójkę na dworcu na Mazurach, zabijają w areszcie milicjanta i uciekają. Jednocześnie zostaje zamordowana właścicielka pensjonatu, do którego okoliczna elita sprowadzała swoje kochanki. I właścicielce, i gościom od dłuższego (...)

Długość odcinka: 1 godz. 11 min.

07 zgłoś się Serial Skok śmierci
Odcinek 15

Skok śmierci

W różnych miastach dochodzi do serii napadów na zamożnych ludzi. Pozornie zdarzenia te nie mają ze sobą nic wspólnego. Trop wiedzie do dwóch mężczyzn i kobiety uprawiających akrobacje na trapezie. W śledztwie Borewiczowi pomaga porucznik Jaszczuk, siostrzeniec Zubka, który odszedł na (...)

Długość odcinka: 1 godz. 9 min.

07 zgłoś się Serial Hieny
Odcinek 14

Hieny

Borewicz zostaje oddelegowany do ośrodka kempingowego na Mazurach. Podejmuje pracę ratownika, by na miejscu sprawdzić informacje o działającej tu grupie przestępczej. Na kempingu ścierają się konkurencyjne szajki. Gdy zostaje zamordowany kierownik ośrodka, Borewicz podejmuje oficjalne (...)

Długość odcinka: 1 godz. 30 min.

07 zgłoś się Serial Strzał na dancingu
Odcinek 13

Strzał na dancingu

W jednej z warszawskich restauracji zostaje zastrzelony młody mężczyzna. Do jego mieszkania ktoś się włamuje i ginie stamtąd żółta teczka. Okazuje się, że zawierała ona dane obciążające szereg znanych osób. Najprawdopodobniej były one szantażowane przez zamordowanego… Kto z (...)

Długość odcinka: 1 godz. 25 min.

07 zgłoś się Serial Ścigany przez samego siebie
Odcinek 12

Ścigany przez samego siebie

Porucznik Borewicz prowadzi dochodzenie w pozornie banalnej sprawie. Ofiarą jest kobieta, która wypadła na ulicę podczas mycia okna. Nie wiadomo jednak, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy morderstwo. Czy porucznik wyjaśni tę zagadkę?

Długość odcinka: 1 godz. 9 min.

07 zgłoś się Serial Wagon pocztowy
Odcinek 11

Wagon pocztowy

Nieznani sprawcy włamują się do wagonu pocztowego i kradną pół miliona. Okazuje się, konwojenci zostali uśpieni środkiem nasennym podanym w piwie. Kto podał im ten środek? Podejrzanych jest kilku, jednak prawda okazuje się zaskakująca. By wykryć sprawcę, Borewicz zastawia pułapkę..

Długość odcinka: 1 godz. 1 min.

07 zgłoś się Serial Grobowiec rodziny von Rausch
Odcinek 10

Grobowiec rodziny von Rausch

Milicję alarmują doniesienia o włamaniach do grobowców i trumien, w których są zwłoki sprowadzane z Anglii. W trakcie śledztwa Borewicz wpada na trop dwojga wspólników, którzy w trumnach ze zwłokami przemycali do Polski złoto i dolary. Porucznik podąża ich śladem…

Długość odcinka: 1 godz. 15 min.

07 zgłoś się Serial Rozkład jazdy
Odcinek 9

Rozkład jazdy

W dwu odległych miejscach Polski w ten sam sposób zamordowano kobietę i mężczyznę. Ze względu na rodzaj zabójstwa - rzut noża w samo serce - można przypuszczać, że dokonał tych czynów ten sam sprawca. Po bardzo trudnym i żmudnym śledztwie okazuje się, że dwie ofiary łączyło (...)

Długość odcinka: 1 godz. 13 min.

07 zgłoś się Serial Dlaczego pan zabił moją mamę
Odcinek 8

Dlaczego pan zabił moją mamę

Do kilku wielkich hoteli przychodzą listy z pytaniem „Dlaczego pan zabił moją mamę?" Milicja szuka autora. Trafiają do dziewczynki, która opowiada, że jej mama zniknęła, a nią zajęła się babcia. Ta jednak zdaje się wcale nie martwić zniknięciem córki… Porucznik Borewicz nabiera (...)

Długość odcinka: 54 min.

07 zgłoś się Serial Brudna sprawa
Odcinek 7

Brudna sprawa

W kamienicy w Warszawie została zamordowana Ewa Grabik - dziewczyna z półświatka. Podejrzenie pada na jej byłego narzeczonego. Porucznik Borewicz wykrywa jednak prawdziwego zabójcę. Jak do tego doszedł? Kim jest sprawca i co go łączy z Ewą?

Długość odcinka: 59 min.

07 zgłoś się Serial Złoty kielich z rubinami
Odcinek 6

Złoty kielich z rubinami

Opinia publiczna co jakiś czas otrzymuje informacje o przemycie i nielegalnej sprzedaży za granicą cennych polskich dzieł sztuki. Od swych szefów z MO porucznik Borewicz otrzymuje polecenie wyjaśnienia kradzieży renesansowego kielicha mszalnego z muzeum. Istnieje podejrzenie, że będzie on (...)

Długość odcinka: 58 min.

07 zgłoś się Serial 24 godziny śledztwa
Odcinek 5

24 godziny śledztwa

Młoda dziewczyna ginie w drodze z pracy do domu. Podejrzenie pada na jej przyjaciela Adama Fordona i na Łukasza Ulińskiego, instruktora jazdy konnej. Jakie mieli motywy? Czy któryś z nich jest zabójcą? Porucznik Borewicz rozwiązuje tę zagadkę w 24 godziny.

Długość odcinka: 58 min.

07 zgłoś się Serial 300 tys. w nowych banknotach
Odcinek 4

300 tys. w nowych banknotach

Na milicję zgłasza się reżyser, od którego szantażysta domaga się 300 tys. zł, grożąc ujawnieniem kompromitujących materiałów. Kim jest szantażysta? W kręgu podejrzanych są m.in. kochanka reżysera i jej dawny kochanek, córka i syn reżysera, kasjerka PKO i jej chłopak. Złożony (...)

Długość odcinka: 49 min.

07 zgłoś się Serial Dziwny wypadek
Odcinek 3

Dziwny wypadek

W wypadku samochodowym zginęła młoda dziewczyna. Okazuje się, że miała powiązania z gangiem złodziei samochodów. Porucznik Borewicz trafia na ślad warsztatu, w którym przerabiane były skradzione wozy. Właściciel warsztatu współpracował z dziadkiem dziewczyny. Czy te powiązania (...)

Długość odcinka: 47 min.

07 zgłoś się Serial Wisior
Odcinek 2

Wisior

W napadzie na sklep jubilerski zostaje skradziony drogocenny brylantowy wisior. Nowym posiadaczom przynosi jednak pecha. W gangu dochodzi do nieporozumień i morderstw. Milicja aresztuje jednego ze sprawców napadu, udaje się jej również odzyskać brylantowy wisior.

Długość odcinka: 50 min.

07 zgłoś się Serial Major opóźnia akcję
Odcinek 1

Major opóźnia akcję

Do gangu, który zajmuje się handlem dewizami i przemytem złota oraz dzieł sztuki, trafia nowy człowiek. Właśnie wyszedł z więzienia, szef zatrudnił go do brudnej roboty. Ma się zajmować ściąganiem długów i utrzymywaniem porządku wewnątrz gangu. Świetnie sobie radzi, poznaje (...)

Długość odcinka: 54 min.